🔍

Nasza firma

Jako niezależna jednostka działamy w zakresie doradztwa technologicznego oraz oferujemy najwyższej jakości rozwiązania technologiczne wraz z wykonywaniem badań z zakresu materiałów budowlanych, drogowych w tym również MMA.

Kadrę Laboratorium stanowią osoby posiadające doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje potwierdzone licznymi szkoleniami i certyfikatami. Potwierdzeniem kompetencji i fachowości było uzyskanie certyfikatu laboratorium badawczego wydanego przez Instytut Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu z siedzibą w Warszawie.

Nasza placówka powstała w 2005 roku i cały czas podlega procesowi rozwoju. Jest to związane z poszerzaniem oferty badawczej, wprowadzaniem nowych produktów oraz z koniecznością dostosowania działań do nowych wymagań norm PN-EN dla materiałów budowlanych i drogowych.

Oprócz usług w zakresie betonu i wyrobów z betonu rozwinęliśmy także działania na obszarze diagnostyki, rzeczoznawstwa budowlanego, technologii betonów specjalnych oraz w badaniach geotechnicznych.

Z racji swoich możliwości logistycznych jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym regionie kraju.

Ponad dwudziestoosobowa grupa inżynierów i techników z kompletnie wyposażonymi samochodami laboratoryjnymi jest gotowa w każdej chwili wspomóc Państwa w dziedzinie obsługi w zakresie wdrażania ZKP oraz obsługi zakładów prefabrykacji, węzłów betoniarskich oraz obsługi budów w zakresie usług laboratoryjnych.

Przeprowadzane przez nas badania wykonujemy w sposób wiarygodny, rzetelny i bezstronny, a do każdego zlecenia podchodzimy z profesjonalizmem.

Dotychczas zrealizowane projekty oraz referencje zdobyte m.in. budowa autostrady A1, lotniska im.Lecha Wałęsy w Gdańsku od takich wykonawców jak SKANSKA, Budimex, Lafarge, Projprzem, Etex Building Polska, Mota-Engil Central Europe w tym również Jednostek Samorządowych utwierdzają wysoki poziom kompetencji oraz rzetelność i jakość wykonywanych analiz.

Jako członek Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB i Polskiego Komitetu Normalizacyjnego mamy dostęp do najnowszej wiedzy z branży badawczej co pozwala nam na oferowanie nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań produkcyjnych dla aktualnych i przyszłych klientów.

Dążąc do popularyzowania i podnoszenia wiedzy technicznej oferujemy również naszym Klientom szkolenia z zakresu technologii produkcji, systemów Zakładowej Kontroli Produkcji, normalizacji, badań oraz prawidłowego stosowania nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych.